SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C2
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '15
Lloji :
Citroen C2
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,700
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2009
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
102217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citoren C2 . 1.4 HDI
Viti prodhimit 8/2009 ,
Me klim AC
Radion me USB dhe Bluetooth per telefon.
I DOGANUAR dhe i regjistruar RKS deri me 30.09.2016, 199700 KM te kaluara Shum ne gjendje te rregullt teknike.
Shum Vetur Ekonomike.

Vetura eshte e regjistruar per 2 persona pikap por i ka gjamat, mund ti vendosen edhe karrikat.
Qmimi i Negociushem.
Pres Bleres Serioz

Tel: 045 384-535
Informata rreth publikuesit
Mia
Berlin, Germany
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »