SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes
Çmimi :
€159,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes GL 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
4
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
2015
ID e produktit :
102233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes amg gts 03.2015 kilometra 4000klm cmimi 159.000Euro 510 ps benzin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erhan
Fribourg, Switzerland
0767411778
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »