SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw t2
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
ID e produktit :
102235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kombi t2 1.6 diesel ne gjendje te rregullt korrikat elkur i qlajmruar arsya e shitjes nuk me hyn ne pun
Informata rreth publikuesit
Dionit
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »