SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206
Çmimi :
€2,850.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '15
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
102238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 206
Viti 2000
Diesel 1.9
E Rexhistruar RKS
Gomat e Mira
Gjamat me Rrym
Shpenzimet minimale 5.2L - 100KM
E servisuar :
Rrypin Rebraqni
Filtetrin e Naftes
Filterin e Uljes
Filterin e Ajrit
Uljen
te gjitha i ka te ndrruara me një fjalë është ne gjendje shumë të mirë.

Kontakti :
+37745609728 VIBER
+37745637943 VIBER
Informata rreth publikuesit
Lirigzon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »