SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alfa Romeo GT
Çmimi :
€6,990.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '16
Lloji :
Alfa Romeo GT
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1990.00
Viti :
2006
ID e produktit :
102241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Alfa Romeo GT diesel 1.9 . Jtd . 150 PS 16 V. Ne gjendje perfekte.Regjistrim deri me 05 / 2017
Informata rreth publikuesit
Valdrin
045300505
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »