SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 Benzine
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
400,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1990
ID e produktit :
102264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2 i sapo regjistruar 02.11.2015 ndrrim i mundshem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
Pejë
049880754
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »