SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Kadet -1991-1.7 diesel
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '15
Lloji :
Opel Kadett
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
1991
ID e produktit :
102299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel kadet 1.7 diesel ... hidraulik... centrall.. karrikaa vectres... muzikk... regjistrim deri prill

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ali
Gjakovë
049133907
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »