SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7 CDTI (MUNDESI NDRRIMI) 5200 EURO
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
102326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Aster H dizell 1.7 Sport
Abs, Alarm, Mbyllje qendrore, Klim, CD,
Vetures i esht bere servisi i ka te ndrruara filter t ajrit, Filter t naftes, Filter t ules. Motorrin e ka me singjir qe esht nje nder motorret me te fort t OPET ASTER me nje fjal vetura esht shum n gjendje tmir

MUNDESI NDRRIMI:
(PASSAT 5) 1.9 OSE 2.0, GOLF 4 OSE 5

Numer viber +37744767674 ose +37744652787
MIRPRES BLERS SERIOZ.
Informata rreth publikuesit
granit
Prishtinë
+37744767674
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »