SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen Saxo 1.6 vts 16v rexhistrim 9 muaj me klim
Çmimi :
€1,999.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1999
ID e produktit :
102331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje perfekte teknike dhe optike 1.6 vts 16v 9 muaj rexgistrim per me shum shihen fotot

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
milot
Prishtinë
049771771
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »