SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fijat dukato
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '15
Lloji :
Fiat Ducato
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2003
ID e produktit :
102345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fijat dukati-2003-20 dizelPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hashki
+37745302497
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »