SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOUAREG V8
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Touareg
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
90,000
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
2012
ID e produktit :
102348
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Touareg 4.2 V8 ne gjendje perfekte

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
auto route
Ferizaj
049 507 500
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »