SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes/nderroj Hyundai accent 1.3 Benzine (2001)
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '15
Lloji :
Hyundai Accent
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
169,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
102368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hyundai Accent
1.3 benzine
Viti i prodhimit: 2001
Regjistrim deri me 31.05.2016
Timoni servo
xhama me rryme
mbyllja e dyerve me central
Klime
ABS frena
Dy çelesa
Shpenzime minimale te karburantit
Nuk eshte hipoteke e as peng
Nderrim edhe golf 4, per diferencen merremi vesh

Numri i telefonit eshte i disponueshem edhe ne Viber e Watsapp
Informata rreth publikuesit
Petriti
Fshati Besi [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »