SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Lupo 1.2 TDI, I doganuar, homologim, regjistrim
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Lupo
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
162,500
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
2001
ID e produktit :
102372
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura VW Lupo 1.2 TDI 3L, Automaitk e ardhun nga jasht me dogan, homologim, regjistrim, karton te gjelbert l, vetura është në gjendje të rregullt e servisuar gjithmon me kohë posedon gjitha fakturat deri me sot liber te servisit, është shumë ekonomike, sistemi start-stop, goma të reja dimrit, radio cd aux, vetura ka 162500km, është e pastërt si mbrenda ashtu edhe jasht. tel.+37745566306
Informata rreth publikuesit
VW
Gjilan
37745566306
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »