SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4 tdi
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '15
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
102379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 tdi di te kuqe 6 shpejtsi full opsion Komfornin likur

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
lirim
Ferizaj
044 287 375
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »