SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel astra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
ID e produktit :
102392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet opel astra ne gjendje perfekte

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
artan
Gjilan
044144643
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »