SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 190 Dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
237,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1993
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
102419
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 190 dizel viti 1993 seria e fundit 5 shpejtsi ne gjendje shum te mir regjistrim deri me 8 janar 2016 dokumenta ne rrugull ne eshte ne hipotek.
Informata rreth publikuesit
Vahid
Gjakovë
Damjan 2 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »