SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Caddy posaardhur nga Gjermania
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
102430
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet caddy ne gjendje shum te mir esht 2.0 sdi. Manual me dogan viti prodhimit 2008 qmimi i arsyeshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Da
Obiliq
045892816
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »