SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C220 CDI
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
102436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura e llojit Mercedes. Vetura eshte e sapo ardhur nga zvicrra dhe e doganuar. Nuk eshte vozitur ne Kosove. Vetura eshte automatik-tiptronik, xhamat elektronik, komanda ne vollon, tempomat, karrikat me pershtatje elektrike.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prishtinë
049145951
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »