SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio 1.2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '15
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
12,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
102443
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Clio 1.2
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prishtinë
045410060
Kolovice [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »