SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa 1.7 CDTI 07
Çmimi :
€7,300.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
102446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mob: 045 633 999 045 505 889
Auto eshte shume i ruajtur si mbrenda ashtu edhe jasht. I sapo ardhur nga Zvicra, i doganuar i homologuar ka regjistrim edhe 12 muaj !
I punuar ekstra ne kareseri, auto eshte i pajisur me full opcion : Motor eco tech 1.7 CDTI 125 ps.
1.Tempomat
2.Nxemje ne karrika
3.Nxemje ne Timon
4.Senora te shiut
5.Senzora te dritave (xenon me llupa si dhe lidhje te fokusave me timonin nga kthehet timoni kthehen dritat)
6.Drita te mjegulles (hallogene)
7.Lidhje qendrore me Blutooth te telefonit tuaj per shfrytim ne automobil.
8.Srs, ars, Air bag.
9.Fellne 17 colt
10.Amortiator sportiv ...etj
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »