SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
reno kango 1.9 dizel ...
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '15
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
146
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
102461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Reno kango 1.9 dizel , regjistrim 10 muaj me goma te mira ka edhe deren ansore eshtë shum i ruajtur si jasht po ashtu edhe mrena .. esht ne gjendje perfekte te interesuarit mund te na kontaktojn ne numrin .. +38649822511

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Haliti
Gilan
049-822-511
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »