SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf 4 ne gjendje perfekte
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
1895.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
102464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf IV(4)
Viti 2004
KW 66(90 PS)
Diesel Tdi
Km 225000
Informata rreth publikuesit
taulan
Prizren
044 175 870
Ortakoll [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »