SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pasat cc viti 2011 Full Ekstra !! / Nr kontaktues +37744257675
Çmimi :
€22,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:34
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
51,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
102484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasat CC viti 2011

I bler ne Porshe Prishtina .. me km 00

Ngjyre e Bardhe
Lekure,
Panorame,
Automatik / Tiptronik / Sport
Te kaluara 51000 km
Mbrojtja nga vjedhje ( me teknologjin me te persosur)
Mundesia hapjes dhe ndezjes vetem me gishterinj!
Mundesia 2x2 dhe 4x4 gjate levizjes ne qfaredo tereni
Xhamat te eresuara nga prodhuesi/te shenuara ne librez
Tabelat RKS, nje vjet regjistrim.\Verjetje: Nuk ka asnje defekt apo diqka te tille, por arsyeja eshte personale ! Egziston edhe mundesia per ndrim (Ne konsiderim vjen GOLF VI ) por "shitja" eshte primare !!

INFO shtese:

Vetura eshte ne hipoteke, por nuk ka asnje problem me te vogel qe te shlyhet dhe largohet nga hipoteka, mund te shenohet edhe ne marreveshjen noteriale pasi qe deponohen mjetet automatikisht behet edhe shlyerja e hipotekes!

Pare kesh qmimi i fundit dhe i padiskutueshem eshte 20000 !


Pres oferta vetem serioze ( edhe ne Viber ):
///////////// +37744257675 \\\\\\\\\\\\\\\\\\\
Informata rreth publikuesit
Shitesi
Prishtinë
049728102
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »