SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW CADDY GP Ngarkues 1.6 TDI CR 0km, 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '13
Lloji :
Volkswagen Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
10
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
10249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura me 0 km te Baki Automobile
Modeli: Caddy Kastenwagen 1.6 TDI CR
Vellimi: 1.6 ccm
Fuqia: 75KF/PS
Pesha ngarkuese: 741kg
Volumi ne kabinen ngarkuese: 3,2 m3
Paisjet: ESP, ABS, Airbag, Pergaditje per Radio, Dysheme Gome para/prapa, Imobilizer

Vetura ka 2 vite garancion pa kufizim ne kilometra

Vetura mund te blihet me Kredi apo Leasing per 5 vjet me vetem 20% pjesemarrje
Informata rreth publikuesit
Baki Automobile
Prishtinë
038 580 494
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »