SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bamoto 250 CC 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor '15
Lloji :
MZ
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
102491
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bamoto 250cc viti prodhimit 2010, ne gjendje te rregullt
Informata rreth publikuesit
Agron
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »