SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6
Çmimi :
€12,200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '15
Lloji :
Ligier Automobiles
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
102493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 6 ngjyr e zez metalike viti prodhimit ne 2011 muji e 8
Vetura o ne gjendje perfekte me shpenzime minimale ekonomik
Gumat veres + dimrit plus fellne te reja
Regjistrim edhe 8 muj.
160.000mij te kalme origjinal te verteta
+37745544976
Informata rreth publikuesit
Dardan
Sicilì, Campania, Italy
Sicilì, Campania, Italy [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »