SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedez-Benz E300D Automat 1999
Çmimi :
€730.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
252,000
Motori (kubik) :
300.00
Viti :
1999
ID e produktit :
102494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz E300D Avantguard Sport "Automat"
I karamboluar nga pas por i pa demtuar nga ana motorrike dhe tapiceria brenda pervec pjeses se bagazhit...... Para karambolit sapo i kisha ber vaj e filtra dhe nderruar filtrat e brendshme te Klimes me fener paket Xenon pasqyra me sinjale sedilie lekure xhama elektrik sistem mbyllje me pult... me disqe 17 dhe goma te reja "dimer/ver" shitet komplet jo me pjes per 1000.000 lek te vjetra cmimi...
Faleminderit Gjergji Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gjergji
Tirana, Albania
0692305567
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »