SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet renault kango
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '15
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
102496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault kango viti2006 1.9 4x4

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ridvan
Gjilan
045535399
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »