SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Daewoo Matiz-2000
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '15
Lloji :
Daewoo Matiz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
890.00
Viti :
2000
ID e produktit :
102503
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Daewoo Matiz-890kubik ne gjendje te rregullt.Xhama Elektronik,5 shpejtesi,5dyer,benzin,me shpenzime te ulta .bejme edhe ndrrim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Emrush
Prizren
044168066
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »