SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Bora 1.9T(DI) te kuqe
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Bora
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
233,400
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
102504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vw bora karavan automatik 2001 kejt extra
Navi clima tronik gjama elektronik 1 vjet regjistrimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Ferizaj
045309927
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »