SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renault espace
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '15
Lloji :
Renault Espace
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
263,999
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
102511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura posedon 7 ulse,e pa doganuar,,e sa po ardhur na ch..
vetura gjendet ne gjendje te rregullt
Informata rreth publikuesit
simon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »