SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW BORA 1.9
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Bora
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
102513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW BORA 2002 SPORT 1.9 TDI (DI) 96KW 6 SHPEJTSI 4 DISQR TE REJA DHE GURTNE RRYPIN DHEMBROZ TE SA PO NDRRUAR SERVIS KONPLET 1 VIT REGJISTRIM .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
044470393
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »