SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
171,800
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
102525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opel astra i po sa ardhur nga ch ne gjendje shum te mir me dogan te paguar
Automatik-tiptronik
Dizel 1.9
viti 2008
171800
044128977
Informata rreth publikuesit
Armend
skivjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »