SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 520i Mpacket
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '15
Lloji :
BMW 520
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
102529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 520 benzin 2003 E klimatizuar Eshte me monitor Nr kontaktues 044334338

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ADRIATIKI
Gjakovë
044334338
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »