SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw Touran 1.9 td(i)tkuqe DSG
Çmimi :
€7,300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
102535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vw Touran 2005 1.9 tdi (i) tkuqe automatik tiptronik DSG vetura është ne gjendje shum te mir teknike si mbrenda ashtu edhe jasht.ika tegjitha serviset te kryera me koh vetura ka 7 ulse .

viber +37744456137 dhe +37745933679
Informata rreth publikuesit
Meti
Prishtinë
044933679
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »