SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Altea XL 2008 automatik
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '15
Lloji :
Seat Altea
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
171,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
102544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen seat altea XL viti i prodhimit 2008
171000km te kaluara Automatik DSG
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
+37745677363
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »