SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra -99
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
102548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Vectra viti 1999,
Motori 2.0 16v ECOTEC,
Regjistrim deri ne shkurt te vitit 2016
-Klim
-Pasqyret elektronike me nxemje
-Air bag
-Mbyllje qendrore te dyfishte
-ABS
-ESP,Sistem stabilizimi, +opsionin per ngasje dimerore
-Traction Control
-Timon levizes multifunksional
-Xhamat elektronik ne 2 dyer
-Fellne Alumin
-Vetura eshte e ruajtur si brenda edhe jasht
-Numri kontaktues: 044/049-133-136
-Viber:+37744/133/136
Informata rreth publikuesit
Genc
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »