SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Subaru Legacy
Çmimi fillestar :
€700.00
Ju kurseni :
€110.00 (16% zbritje)
Çmimi :
€590.00 Çmimi rritet në €700.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Lloji :
Subaru Legacy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1991
ID e produktit :
102553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Subaru Legacy karavan,1991. Eshte ne gjendje te mire, kurr nuk me ka lene ne rruge, eshte shume funksional posaqerisht per dimer dhe vende te veshtira te komunikacionit, nuk e ndal as bora as akulli. Nuk ka regjistrim qe dy vite dhe eshte i çlajmruar dhe vetem duhet te regjistrohet. Eshte 4x4, ne menyre manuale mund ta beni te ngreh me 4 rrotat apo vetem me trapin e pare. Shume i pershtatshem per dimer. E shes per arsye personale, edhe pse me ka shoqeruar qe 10 vite, si shoku me i mire dhe ka qene shume besnik.

Mund te kontaktoni edhe permes viber/whatsapp me kete nr te njejte +37745576510Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Uran
Skënderaj
045576510
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »