SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KIA Rio 1.2 benzin
Çmimi :
€2,777.96
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '15
Lloji :
Kia Rio
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
10,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio
ID e produktit :
102600
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kontakt +381 38 534 517

Lloji i motorit Benzin, 4 cilindra
Vellimi i motorit (ccm) 1.248
Fuqia maksimale (kw/KF me o/min) 63 / 85 me 6.300
Casti i rotacionit (Nm me o/min) 121 me 4.000
Shpejtesia maksimale e vetures (km/h) 168
Informata rreth publikuesit
Sixt Rent a car
Prishtinë
37745 669668
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »