SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7 dizell viti 2003 rexhistrim 10 Muaj
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2003
ID e produktit :
102625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel astra 1.7 dizell ne gjendje perfekte teknike dhe optike viti 2003 me 10 muaj rexhistrim motorr japan modeli elegance , Vetura Posedon: Klimatronik Airbage Abs Hidraulik Centeall Komanda timon 4 Dyer Fellne 4 Gjama Elektronik Vetura nuk eshte hipotek perkthimi behet menjeher.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
milot
Prishtinë
049771771
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »