SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes a clase 170 benzin
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes-Benz B-180
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
ID e produktit :
102648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1 vit rigjistrim ne gjendje shum te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sali
Paris, France
045636925
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »