SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Scenik 1.6 Benzin
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '15
Lloji :
Renault Scenic
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
136,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2000
ID e produktit :
102689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Scenik 1.6 Benzin V.p2000 Ardhur Zvicra Vetura Osht Ne Gjendje Te RRegull Librza Osht E Qlajmrume E Gatshme Per Doganim Vetura Posedon 136Mi Kilometra Me Liber Te Serivisit Per Ma Shum Info +377231180 Vetura Gjindet Ne Topanic Kumuna E Kamenices
Informata rreth publikuesit
Amir
Luxembourg, Luxembourg
62000,Topanicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »