SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet benz sllon
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3500.00
Viti :
1998
ID e produktit :
102703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet benz sllon 350 me marveshje .. Ndrohet me makina cilindrata te medha ose 3500 €
Informata rreth publikuesit
deni
Prishtinë
00355685776899
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »