SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Polo 1.2 benzin 2003
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '16
Lloji :
VW POLO
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
211,769
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2003
ID e produktit :
102709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Polo 1.2 Benzin 2003 REGJISTRIM EDHE 8MUAJ, me servis te kryer, Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike po ashtu edhe ne pamje. (ABS, Pasqyre Elektronike, Xhama Elektronike, CD Player, Radio, Klim AC, Rregullues klime, Airbag ,Mbyllje qendrore, Alarm) Per me shum informata kontakto ne viber +37745902193
Informata rreth publikuesit
florent
045-902-193
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »