SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw sharan 1.9
Çmimi :
€3,650.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '15
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,800
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
102711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vw sharan i sapoardhur nga austria me dy tkuqe
nr.tel:044 339 323
Informata rreth publikuesit
Edi
Besianë
044339323
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »