SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat toledo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '15
Lloji :
Seat Toledo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
1999
ID e produktit :
102731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat toledo 2.3 V5 benzin viti 1999Postuar nëpërmjet celularit. 044199849
Informata rreth publikuesit
Alush
Prizren
044199849
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »