SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat c3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
102732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passat c3

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besi
Prishtinë
049-630 308
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »