SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Meriva
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '15
Lloji :
Opel Meriva
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
102739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
sheitet Meriva , 1.6 Benzin Automatik tiptronik, klime , ABS , ESP ,eshte ne gjendje perfekte , regjistrim ka edhe nje vite, , centrale , xhamat , xhamat elektrik , pasqyre elektrike , e shume gjera tjera, eshte shume i lehte per tu vozitur , sodeomos per femra.
Informata rreth publikuesit
gezim
Prishtinë
049745225
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »