SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Vectra
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '15
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
ID e produktit :
102747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Vectra ne gjendje te shkelqyer.Per me shume informata lajmrohuni ne tel.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdet
Prishtinë
044639000 ose 044116936
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »