SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes ml 270
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
313,271
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
ID e produktit :
102764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes ml 270 2.7 cdi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
baki
Prishtinë
044206837
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »